Restauracja w Amigo to przestronne sale i elegancki wystrój, czyli miejsce specjalnie na formalne i mniej formalne spotkania. Gwarantujemy zaskakujące smaki, miłą atmosferę, profesjonalną obsługę. W salach restauracji odbywają się liczne bankiety i imprezy okolicznościowe – jest ona do Państwa dyspozycji, my zrobimy wszystko zgodnie z Waszym życzeniem!

 

halal Warszawa

Każdy koneser smaku znajdzie u nas coś dla siebie. Dla miłośników tradycyjnej kuchni nasza restauracja serwuje pyszne dania kuchni polskiej oraz różne europejskie specjały. Mamy też słodkości dla naszych najmłodszych Gości i specjalne dziecięce menu.

Galeria

Polecamy specjalną ofertę cateringową dla firm, osób zapracowanych i wyjątkowych smakoszy.


Nie tylko organizujemy najlepsze imprezy w Warszawie i Sulejówku, ale i naszym Klientom proponujemy pyszne jedzenie w dostawą, czyli catering dla firm. Jest on zawsze świeży, pyszny, zostaje przygotowany w naszej hotelowej restauracji, do której również Państwa zapraszamy!


W ramach cateringu oferujemy Państwu tradycyjne dania polskie. Nasze specjały to kompozycja wyjątkowych składników, oryginalnych smaków i zdrowych dodatków. Catering dowieziemy do Państwa pracy, firmy czy na spotkanie biznesowe, konferencję lub jako wyśmienity element imprezy. Nasze potrawy dostarczamy na terenie Sulejówka i Warszawy.

Hotel "AMIGO"
ul. Trakt Brzeski 100
05-070 Sulejówek