Sala konferencyjna

Hotel Amigo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i wciąż poszerza swoją ofertę. Nasze usługi rozwinęły się pod kątem biznesowym. W nowoczesnych, odremontowanych wnętrzach przygotowaliśmy profesjonalne i w pełni wyposażone w najnowsze sprzęty sale konferencyjne. Oferujemy wynajem sal na konferencje dla firm, w bardzo atrakcyjnych cenach. Uczestnicy biznesowych spotkań i szkoleń mogą u nas wykupić nocleg, a także pełne wyżywienie i skorzystać z wyjątkowych propozycji naszej restauracji. Zwieńczeniem konferencji może być bankiet w naszej kawiarni czy wieczorna impreza do białego rana!

 

  • Sala konferencyjna w Amigo w Sulejówku jest z pełnym wyposażeniem audiowizualnym i technicznym, w której uczestnicy oraz słuchacze mają zapewniony wysoki standard i warunki umożliwiające przeprowadzanie konferencji, prezentacji czy seminariów.


  • Polecamy wcześniejsze zarezerwowanie sal konferencyjnych, które ze względu na dogodną lokalizację (okolice Warszawy) cieszą się sporą popularnością.

Zachęcamy Państwa do urządzania, w naszym hotelu i restauracji z kawiarnią, imprez okolicznościowych. Dysponujemy eleganckimi salami, pasującymi do formalnych spotkań czy imprez firmowych. Nasza doświadczona obsługa przygotuje wystrój, wspólnie z Państwem dobierze menu i zadba o całą oprawę wieczoru. Urządzamy specjalne przyjęcia z okazji świąt, urodzin, kameralnych wesel i innych okazji. Dla naszych Klientów przewidujemy liczne atrakcje, oprawę muzyczną oraz wspaniałe dania, które przyrządzają na miejscu nasi kucharze – specjaliści od kuchni polskiej. 

hotel Warszawa

Hotel "AMIGO"
ul. Trakt Brzeski 100
05-070 Sulejówek